Sahne kurulumu nasıl yapılır sahne kurulumu hizmeti alacak kişilerin ilgilendiği bir sorudur. Sahne hizmeti,küçüklü ve büyüklü her çeşit organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz başlıca organizasyon malzemeleri kiralama ve kurulum hizmetlerindendir. Başta konserler olmak üzere düğün, miting, festivaller, kutlama törenleri gibi çeşitli törenler olmak üzere birçok etkinlikte ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelir.

Son zamanlarda sahne kurulumuna ihtiyaç duyulan etkinliklerden biri de avm içerisindeki etkinliklerdir. Bununla birlikte mezuniyetler, tiyatro ve çeşitli gösteriler, gala geceleri, defileler, nikah törenleri, ödül törenleri, 23 Nisan etkinlikleri, açılış törenleri, tanıtımlar, hatta toplantı ve seminerler gibi akınıza gelebilecek daha birçok etkinlik ve organizasyonda sahne kurulum ve kiralama ihtiyacı duyulmaktadır. Sahne kiralama hizmeti, başta belirttiğimiz gibi irili ufaklı tüm organizasyon, tören,etkinliklerin  önemli unsurlarındandır.

Sahne Kurulumu İçin Stant

Stant, bir firma için ürettiği ürünün veya verdiği hizmetin insanlara tanıtılması amacıyla kurulan organizasyonlardır.. Üretilen ürünün kalitesi yüksek olabilir. Fakat bunun tanıtımı yapılmadığı takdirde insanların bu ürüne yönelmesi oldukça zordur.

Bu tanıtımın yapılması için birçok etkinlik düzenlenmektedir. Görsel tanıtım için kullanılan görsel baskılı efektler tanıtımda önemlidir. İşlek meydanlarda veya avm içlerinde standlar kurularak, bu ürünlerin tanıtımları yapılmaktadır.

Gerçekleşecek olan etkinlik ve organizasyonlarda tüm dikkatler sahneye odaklanacaktır. Dolayısıyla sahne kurulumu sorunsuz, dekorasyonu ve süslemesi çok şık olmalıdır. Sahneler, gerekli diğer düzenlerin alınabilmesi için genellikle organizasyonlarda ve etkinliklerde ilk kurulan malzemelerdir. Çünkü diğer tüm tasarım ve kurulum sahnenin durumuna göre şekillenecektir. Kiralık sahneler kurulumu ve sökülmesi kolay malzemelerden seçilir. Dolayısıyla portatiftir ve alanınıza, ihtiyacınıza göre çeşitli ölçü ve yükseklikte kurulmaktadırlar. Sahne kiralama hizmetimizin yanında sahne kaplaması ve sahne süsleme hizmetleri de vermekteyiz. Kaplama işlemini genellikle sahnenin üst zemininde halı kullanarak kenarında ise çeşitli renklerde kumaşlar kullanarak yapmaktayız.

Sahne Hizmeti verdiğimiz başlıca organizasyonları şu şekilde özetleyebiliriz. Konser Sahne kurulumu, festival organizasyonu ve törenleri için sahne kurulumu, miting ve şölenler için sahne kurulumu, gala gecesi ve ödül törenleri için sahne kurulumu, düğün ve toplu eğlenceler için sahne kurulumu

Sahne Sistemleri Kurma ve Kiralama

Podyum Kiralama

Sahnenin temelini yani zeminini podyumlar oluşturur. Kurulmak istenen sahne ölçülerine göre çeşitli podyumlarla istediğiniz ölçülerde sahne oluşturulur.

Truss Kiralama

Sahne kurulumunun  diğer önemli parçası  ışık sistemlerinin, robot ışıkların, hatta ses sistemlerinin sabitleneceği Truss sistemidir. Truss sahne kurulumu çatısı konumundadır. Truss kiralama sahne sistemlerinin en temel taşlarındandır ve çoğunlukla gereksinim duyulmaktadır.

 

Sahne Kurulum Fiyatları

Sahne kurulumu nasıl yapılır, fiyatlandırması nasıl olur stand işi ile uğraşan kişilerin merak ettiği unsurlardır. Kurulum için etkinlik öncesinde ses sistemi, etkinliğin yapılacağı alan, etkinliğin kapsamı önemli unsurlardır. Etkinlikten önce kapsamlı bir araştırma yapılmalıdır.Her etkinlik, aktivite ve davet içinde farklı çeşitlilikler ve yoğunluklar barındırır. Bu yüzden sahne kurulumundaki ihtiyaç olan ölçüler de farklı olacaktır

. Sahne kurulumu fiyat ölçü ve yükseklik durumuna göre metre kare bazında hesaplanmaktadır. Sahne kiralama ve kurulumu ücretleri hesaplanırken kiralama fiyat teklifimiz istediğiniz ve ihtiyacınız olan ölçüler doğrultusunda belirlenecektir. Kiralama fiyatları için herhangi bir organizasyon şirketine ulaştığınızda çok yüksek fiyatlarla karşılaşmayacaksınız. Tüm sahne sistemleri kurulumu malzemelerini ürün portföyünde bulunduran sahne kurulum kiralama şirketleri arasında yer alan sahne kiralama firmalarının sizlere sunacağı fiyatlar ardından sizler uygun olan fiyatı tercih edebilirsiniz.

 

Mailinizi Bırakın.

Fırsat ve Kampanyalarımızdan haberdar olun.

    İlginizi Çekebilir

    Hızlı teklif Alın.

    İhtiyaçlarınız ile ilgili hızlı ve kolay teklif alın.