Etkinlik standı nedir, neredeyse bütün sektörlerde tanıtım ve görsel lansmanlar için kullanmaktadırlar. Organizasyonun çeşidine göre, bu standların çok farklı özellikleri bulunmaktadır. Ürettikleri ürünün kalitesi yüksek olsa da bunun tanıtımını yapmadıkları takdirde insanların bu ürüne yönelmek oldukça zordur.

Birçok etkinlik düzenler, işlek meydanlarda veya avm içerisinde standlar kurarak bu ürünlerin tanımını yapmaktadırlar.

Stant tasarımı ve etkinliklerinde tanıtım amaçlı ürün teşhiri yapılmaktadır.

Ürün , etkinlik standları, ahşap veya plastik malzemeden yapılacaktır.Kolay taşınan ve uzun ömürlü olmaları firmalar için daha avantajlı olacaktır. Ayrıca ürün ve etkinlik standında görsellik ön planda olmalıdır.

Yaptıkları  fotoğraf baskıları yüksek çözünürlükte olmaktadır. Canlı renkleri kullanıp, firmanın duruşunu yansıtan bir görünümü olması gerekmektedir.  Stad çalışanı olan personel için baskıların sağlıksız olmaması gerekmektedir.

Etkinlik standı nedir, nerede kullanırlar diyen kişiler için bu işin uzmanları hem iç mekan hem de dış mekanda kullandıkları ürün ve etkinlik standı üretimi yapmaktadır.

Stand Uygulamalarının Yapılması

Etkinlik standı  kurmadan önce kuracak oldukları olan standın özelliği önemli olmaktadır. Bu özellikler standı kuracakları alanın büyüklüğü, standı kuracak olan çalışmaların ve organizasyon çapının büyük önemi olmaktadır. Bu uygulamaları gerçekleştirirken tahmini ziyaretçi sayısı ve organizasyonun önemini dikkate almaktadır. Etkinlik standı ve festival için düzenlenecek olan standın geniş alana kurulması ve kalabalıkta tanıtımın iyi yapılmasını ve görselliğin kişiye hitap etmesinin sağlanması gerekmektedir. Festival ve etkinlik stand tasarım ve planlama bu yüzden profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir.

Stand tasarımları arasında ahşap stand tasarımı, maksima stand tasarımı ve modüler stand tasarımları bulunmaktadır. Büyük organziasyonlar için dahi etkinlik  tasarımının yeterli büyükte olması gerekmektedir. Festivalde ya da etkinlikte kuracak oldukları standın gölgede kalması, sönük durmaması gerekmektedir. Tasarımı yapacak oldukları  etkinliğin ağırlığını kaldıracak malzeme seçimini kişiler  gerçekleştirmektedir.

 Stant Önemi

Stant nedir, bir firma için ürettiği ürünün veya verdiği hizmetin insanlara tanıtılması amacıyla kurulan organizasyonlardır.. Üretilen ürünün kalitesi yüksek olsa da bunun tanıtımı yapılmadığı takdirde insanların  ürüne yönelmesi oldukça zordur.

Bu tanıtımı yapmak için birçok etkinlik düzenlenmektedir. İşlek meydanlarda veya avm içlerinde stand kurarak, bu ürünlerin tanıtımları yapılmaktadır.

Bu tip tanıtım etkinliklerinde, tanıtım amaçlı ürün teşhiri yapılmaktadır. Ürünün fotoğraflarının baskıda olduğu bir etkinlik  sayesinde, ürünün görünümü , firmanın adı insanların aklına kazınmaktadır. Ürün ve etkinlik standları, ahşap veya plastik malzemeden yapılmaktadır. Kolay taşınan ve uzun ömürlü olmaları firmaların lehine olmaktadır. Etkinlik tasarımını iç mekanda ve fış mekanda rahatça kullanmaktadırlar. Kendi üretim tesislerimizde hazırladığımız bu ürünler, kolay kullanımlı ve uzun ömürlü olmaktadır . Yüksek çözünürlüklü baskıların yapıldığı bu standların tasarımında, canlı renkler tercih ediyor ve dikkat çekmesini sağlıyoruz.

Stand Fiyatları

Stant fiyatları iç mekan ya da dış mekanda yaptıkları  tasarımın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Bu tasarımları kişilerin isteğine göre özel olarak yapmaktadırlar. Bu nedenle özel tasarımlarım fiyatları da klasik stand tasarımlarına göre farklı olmaktadır..

Etkinliğin düzenlendiği il de önemli bir unsurdur. Büyük ve kalabalık illerdeki fiyat ile kişi sayısının kısıtlı olduğu yerlerdeki maliyet farklıdır.

Kişiler büyük  etkinlikte kendilerinin satışını yaptıkları ya da tanıtımımı yapacakları ürünleri sergilemek istemektedir. Bu nedenle stant kiralama işleminden faydalanmaktadırlar.

Son zamanlarda  sık tercih ettikleri kiralama işlemi maliyetin şişmesine yardımcı olarak etkinliğe katılımı arttırmaktadır.

Mailinizi Bırakın.

Fırsat ve Kampanyalarımızdan haberdar olun.

    İlginizi Çekebilir

    Hızlı teklif Alın.

    İhtiyaçlarınız ile ilgili hızlı ve kolay teklif alın.