Fuar standı çeşitleri nelerdir ?

Tasarıma ve bütçesine göre oldukça çeşitlilik gösterir. Ahşap, modüler ya da maxima sistemler olabileceği gibi, vinil duvar sistemleri ya da truss sistemler ile entegre kurulan fuar stantları da olabilmektedir.

Truss sistem nerelerde kullanılır?

Çeşitli kullanım alanları vardır. Konser, miting gibi etkinliklerdeki sahne uygulamaları veya fuar stantları örnek gösterilebilir.

Standı satın alma mı kiralama mı daha avantajlıdır ?

Her iki yöntemin de kendine göre avantajları vardır. Yıl içerisindeki fuar katılım sayınız az ise kiralama daha uygun bir seçenektir. Sizi depolama ve bakım maliyetlerinden kurtarır. Ancak yıl içerisinde fazla katılımınız varsa satın alma daha avantajlı olabilmektedir.

Truss sistem nedir?

Çelik ve alüminyum alaşımlı, mukavemeti yüksek, çeşitli uzunlukta parçalardan ve bağlantı elemanlarından oluşan karkas destek sistemleridir.

Truss sistem faydaları nelerdir?

Kesintisiz olarak büyük mesafelere ulaşabilir ve bağlantı noktalarını azaltır. Ayrıca taşıyıcılığı diğer sistemlere göre oldukça yüksektir.

Fuar standı fiyatı nasıl belirlenir?

Standın tasarımına bağlı olarak kullanılan malzemeler en önemli etmendir. Üretim maliyetine ilave olarak montaj ve nakliye gibi giderler de fiyatı belirlemede önemlidir.

Hızlı teklif Alın.

İhtiyaçlarınız ile ilgili hızlı ve kolay teklif alın.