1. uPodyum kurulumu nedir,  podyum, bir kişinin bir etkinlikte konuşma yaparken ya da herhangi bir etkinliği yönetirken izleyiciler tarafından görülebileceği yüksekliğe erişmesi amacıyla kurulan yüksekçe platformdur. Podyumlar; spor, sanat, kültür, eğitim vb. alanlarda düzenlenen ödül törenlerinde başarılı katılımcıların ödüllerini almak için davet edildiği yüksekçe alan olarak da bilinmektedir.. Ayrıca moda tasarımlarının sergilendiği manken sunumlarında da podyumlardan istifade edilmektedir. Bugün podyum kullanımı genişçe bir etkinlikler dizisinde kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulan her alanda insanlar podyumlara erişebilmektedir.

Podyumların kullanıldığı etkinlikler genel itibariyle kısa süreli etkinliklerdir. O yüzden kiralık podyum kurulumu bu kısa süreli faaliyetler için daha aklıca bir çözüm olmaktadır. Çünkü tek seferlik ve kısa süreli bir organizasyon için kiralama opsiyonu daha uygun bir seçenektir. İlk olarak hangi etkinlik için ne tür bir tasarım istiyorsunuz bunu tespit etmelisiniz. Kiralama öncesinde etkinliğiniz amaçlarını ve sizin görsel istekleriniz sizin daha ekonomik fiyatlarla bu işi halletmenize yardımcı olmaktadır.

Podyum Kurulum Hizmeti

Podyum kurulumu organizasyonların şüphesiz en önemli ayaklarından biridir. Kuracakları podyumun genişliği, güvenliği ve dayanıklılığı organizasyonun sağlıklı biçimde yürütülmesi için elzem olmaktadır. Podyumu titizlikle ve ustalıkla oluşturur ve göze hitap eder bir tarz sergilemektedir. Müşteri memnuniyet podyum kurulumu aşamasında öncelik olarak değerlendirilmelidir. Memnun edilmiş müşteri bir sonraki safhalar için daima sizin hanenize artı olarak ilave etmektedir. Konusunda uzman, profesyonel bir ekip ile iletişim halinde olunmaktadır. Organizasyonunun kusursuz bir biçimde sunulması ekibin işin başından bitimine kadar temel hedefi olmaktadır. Gösterinin ya da temsilin en önemli unsuru gerçekleştirileceği podyumdur.

Podyum sahnesi boyutları, en ince ölçümlerle hesaplanarak kurgulanmaktadır. Aksi bir durumda kurulacak yetersiz bir podyum sizin tekrardan başa dönmenizi neden olmaktadır. Podyum kurulumu düzenlenecek etkinliğin niteliğine göre farklılık arz eder.

Ama ne olursa olsun podyumun izleyicilerin rahatlıkla etkinliği takip edeceği biçimde tasarlanması gerekir. Bu bağlamda aydınlatma işleminin de etkinliğin niteliğine göre yapılması gerekir. Sahnenin göz alıcı bir çekicilik içinde ışıl ışıl aydınlatılması gerekir. Bunun yanında ses sistemlerinin de izleyicileri rahatsız etmeyecek şekilde kuruluma dâhil edilmesi gerekir. Podyum civarı ekstra görüntü sistemleri ile zenginleştirilecekse bu görselin sunumu gölgelememesine çok dikkat edilmelidir. Görüldüğü üzere ses, ışık ve görüntüleme başlıklarının titizlikle harmanlanması  kurulum işinde sizi başarıya ulaştıracaktır.

Podyum Kurulum Fiyatları

Podyum standı tasarımı oldukça ayrıntısı olan bir tanıtım hizmetidir. Ancak bu demek değildir ki podyum kiralama fiyatları astronomik seviyelerdedir. Hayır, podyum kiralama, sanıldığı kadar maliyetli bir iş değildir. Çünkü kiralama opsiyonu satın alma kadar maliyet oluşturmaz. Çünkü tek seferlik bir sahneyi siz kısa süreliğine temin ediyorsunuz.

Bu açıdan istenen ses, ışık, görüntü sistemleri de belirlendikten sonra size makul bir fiyat aralığı sunulmaktadır. . Podyumun kalitesine, tasarımına göre maliyet oldukça aşağıya çekilmektedir. Bu kiralama işlemi genellikle metrekare fiyatı üzerinden hesaplanır.

Genellikle tüm detaylar bu fiyat içerisine dâhil edilmektedir. Podyum kurulumu kiralama firmaları büyük çoğunlukla bu hususları göz önünde bulundurur.

Podyumun Tercih Edilme Nedeni

Podyum kurulumu tercih nedenlerinden biri de kişilerin moda gösterilerine yardımcı olmaktır. Moda defilelerinde kişilerin kıyafet, aksesuar ya da manken gösterilerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olan podyum tasarımları da oldukça sık tercih edilmektedir

Kişiler bu gibi defilelerde podyum yürüyüşü yapacağı için tercih edilecek podyumun da ona göre tasarımı gerekmektedir. Çalışacağı firma ile yapılacak görüşmelerde podyumun ne amaçla nerede ve ne zaman kullanacağı açıkça belirtmektedir. Kişilerin vereceği fiyatlar da buna göre olacaktır.

Mailinizi Bırakın.

Fırsat ve Kampanyalarımızdan haberdar olun.

    İlginizi Çekebilir

    Hızlı teklif Alın.

    İhtiyaçlarınız ile ilgili hızlı ve kolay teklif alın.