Sahne kurulumu hizmeti, küçüklü ve büyüklü her çeşit organizasyonlarda ihtiyaç duyabileceğiniz başlıca organizasyon malzemeleri kiralama ve kurulum hizmetlerindendir. Başta konserler olmak üzere düğün, miting, festivaller, kutlama törenleri gibi çeşitli törenler olmak üzere birçok etkinlikte ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında gelir. Bununla birlikte mezuniyetler, tiyatro ve çeşitli gösteriler, gala geceleri, defileler, nikah törenleri, ödül törenleri, 23 Nisan etkinlikleri, açılış törenleri, tanıtımlar, hatta toplantı ve seminerler gibi aklınıza gelebilecek daha birçok etkinlik ve organizasyonda sahne kurulum ve kiralama ihtiyacı duyulmaktadır. Sahne kiralama hizmeti, başta belirttiğimiz gibi irili ufaklı tüm organizasyon, tören,etkinliklerin  önemli unsurlarındandır.

Sahne Kurulumu İçin Stant

Stant nedir, bir firma için ürettiği ürünün veya verdiği hizmetin insanlara tanıtılması amacıyla kurulan organizasyonlardır.. Üretilen ürünün kalitesi yüksek olsa da bunun tanıtımı yapılmadığı takdirde insanların bu ürüne yönelmesi oldukça zordur.

Bu tanıtımın yapılması için birçok etkinlik düzenlenmektedir. İşlek meydanlarda veya avm içlerinde standlar kurularak, bu ürünlerin tanıtımları yapılmaktadır.

Sahne Kurulumu Hizmeti Kiralama

Gerçekleşecek olan etkinlik ve organizasyonlarda tüm dikkatler sahneye odaklanacaktır. Dolayısıyla sahne kurulum sorunsuz, dekorasyonu ve süslemesi çok şık olmalıdır. Sahneler, gerekli diğer düzenlerin alınabilmesi için genellikle organizasyonlarda ve etkinliklerde ilk kurulan malzemelerdir. Çünkü diğer tüm tasarım ve kurulum sahnenin durumuna göre şekillenecektir. Kiralık sahneler kurulumu ve sökülmesi kolay malzemelerden seçilir. Dolayısıyla portatiftir ve alanınıza, ihtiyacınıza göre çeşitli ölçü ve yükseklikte kurulmaktadırlarSahne kiralama hizmetimizin yanında sahne kaplaması ve sahne süsleme hizmetleri de vermekteyiz. Kaplama işlemini genellikle sahnenin üst zemininde halı kullanarak kenarında ise çeşitli renklerde kumaşlar kullanarak yapmaktayız.

Sahne Hizmeti verdiğimiz başlıca organizasyonları şu şekilde özetleyebiliriz. Konser Sahne kurulum, festival organizasyonu ve törenleri için sahne kurulumu, miting ve şölenler için sahne kurulumu, gala gecesi ve ödül törenleri için sahne kurulumu, düğün ve toplu eğlenceler için sahne kurulumu

Sahne Sistemleri Kurma ve Kiralama

  1. Podyum Kiralama

Sahnenin temelini yani zeminini podyumlar oluşturur. Kurulmak istenen sahne ölçülerine göre çeşitli podyumlarla istediğiniz ölçülerde sahne oluşturulur.

  1. Truss Kiralama

Sahne kurulumunun bir diğer önemli parçası da ışık sistemlerinin ve robot ışıkların ve hatta ses sistemlerinin sabitleneceği Truss sistemidir. Truss sahne kurulum çatısı konumundadır. Truss kiralama sahne sistemlerinin en temel taşlarındandır ve çoğunlukla gereksinim duyulmaktadır.

  1. Ses Sistemi Kiralama

Sahne sistemlerinin bir diğer en önemli parçası da Ses Sistemi Kiralama hizmetidir. Sahnenin sağlamlığından sonraki en önemli unsur kiralık ses sistemi kalitesidir. Ses sistemi etkinliğinizin büyüklüğünü ve ihtiyaçlarını karşılayacak kadar güçlü ve kaliteli olmalıdır. Cızırtısız ve net bir ses sunacak marka ve modelde olmalıdır. Ses sistemi kiralama hizmetimizin yanında DJ kiralama ve ses sistemi kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Sahne Kurulum Fiyatları

Her etkinlik, aktivite ve davet içinde farklı çeşitlilikler ve yoğunluklar barındırır. Bu yüzden sahne kurulumundaki ihtiyaç olan ölçüler de farklı olacaktır. Sahne kurulumu fiyat ölçü ve yükseklik durumuna göre metre kare bazında hesaplanmaktadır. Sahne kiralama ve kurulumu ücretleri hesaplanırken kiralama fiyat teklifimiz istediğiniz ve ihtiyacınız olan ölçüler doğrultusunda belirlenecektir. Kiralama fiyatları için herhangi bir organizasyon şirketine ulaştığınızda çok yüksek fiyatlarla karşılaşmayacaksınız. Tüm sahne sistemleri kurulumu malzemelerini ürün portföyünde bulunduran sahne kurulum kiralama şirketleri arasında yer alan sahne kiralama firmalarının sizlere sunacağı fiyatlar ardından sizler uygun olan fiyatı tercih edebilirsiniz

 

 

Mailinizi Bırakın.

Fırsat ve Kampanyalarımızdan haberdar olun.

    İlginizi Çekebilir

    Hızlı teklif Alın.

    İhtiyaçlarınız ile ilgili hızlı ve kolay teklif alın.